Menu

Nasza firma

W 1992 roku małżeństwo Alicja i Sławek Wojciechowscy mimo ogromnej transformacji gospodarczej w jakiej znalazła się ówczesna Polska, rozpoczęli małą manufakturę gorseciarstwa. Pasja i konsekwencja w dążeniu do realizacji marzeń pomagały pokonać wszelkie przeciwności ustroju z jakimi musiał się zmagać ówczesny przedsiębiorca. Dzięki determinacji, dziś jest to jeden z wiodących producentów bielizny w Polsce. Z biegiem upływu lat w zarządzanie firmą włączają się dzieci właścicieli wspólnie rozwijając rodzinną firmę, budując kapitał na przyszłość.
- Alles to firma rodzinna ze stuprocentowym kapitałem polskim.
- Obecnie firma zatrudnia ok 130 osób, w tym wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę zarządzającą .
- Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz komputerowym systemem przygotowania produkcji.
- W 2008 roku powstała firma handlowa Alles Company Sp. z o.o.
- Współpracuje z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji bielizny .
- Firma jest członkiem „ Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej”, „Związku Przedsiębiorców Przemysłu Mody - Lewiatan”, „Klubu Integracji Europejskiej”.
- współpracuje z „Klastrem Innowacyjnego Przemysłu i Mody”

Wartości

Naszymi działaniami kierują wartości: rzetelność, odpowiedzialność, innowacyjność, sukces. .

Misja

Misją firmy jest zdobycie zaufania każdej kobiety czyniąc z Niej wierną Klientkę marki „Alles”. Misję firma realizuje poprzez: - Projektowanie bielizny spełniającej oczekiwania kobiet, dostosowanej do potrzeb w różnych chwilach ich życia. - Doskonalenie procesów produkcji. - Re pozycjonowanie marki do wyższych segmentów rynku. - Tworzenie satysfakcjonujących miejsc pracy oraz umożliwienie rozwoju pracownikom. - Przekształcanie współpracy w partnerstwo. - Budowanie ducha wspólnej odpowiedzialności za społeczeństwo, w którym funkcjonuje.

Wyróżnienia

Na uwagę zasługuje fakt, że wyjątkowość produktów jak i samej organizacji została wielokrotnie nagradzana. W 2007 roku Firma Alles jako jedyny producent bielizny w Polsce został odznaczony godłem EU standard ( Europejski Standard). Polscy konsumenci wielokrotnie przyznali bieliźnie Alles godło : Złoty Laur, The Best In Poland; Jakość Roku, Polish Product, co jest najwyższym dowodem ich zaufania.