Menu

Aktualności

 • Solo na dwa głosy

  2015-05-04 09:49:31

  20.02.2015 w Warszawie odbyła się premiera monodramatu w reżyserii Alicji Albrecht – „Solo na dwa głosy”. Sztuka została napisana specjalnie dla Patrycji Piekutowskiej, która w niezwykły sposób łączy talent muzyczny, zdolności aktorskie i ekscytującą energię. Nasza Firma dla Pani Patrycji zaprojektowała zmysłowy i eteryczny peniuar, w którym aktorka wystąpiła na scenie!   
 • Alles na festiwalu Zatoka Kobiet

  2015-05-04 09:51:00

  Festiwal, który miał miejsce 7-8 marca w Sopockiej Zatoce Sztuki , to jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych Paniom w Polsce. Alles też tam był ! Podczas festiwalu uczestniczki miały szansę spotkać się z wybitnymi gośćmi takimi jak : Henryka Krzywonos-Strycharska, Katarzyna Figura, Anna Cieślak, Ilona Łepkowska, Maja Sablewska, Iwona Guzowska, Ewa Wojciechowska, prof. Andrzej Depko, gościem honorowym festiwalu była Jolanta Kwaśniewska. Podczas Festiwalu nasza Firma prowadziła Warsztaty z brafittingu.   
 • Alles na koncercie „ Oda do Wiosny”!

  2015-05-04 09:54:53

  W dniu 16 marca 2015r. w warszawskiej Restauracji „Po Prostu Zachęta" odbył się koncert „Oda do Wiosny". Był to wyjątkowy koncert poświęcony twórczości Ireny Jarockiej, utwory z jej repertuaru w nowych aranżacjach zaśpiewała Danuta Błażejczyk przy akompaniamencie wybitnego pianisty Dariusza Janusa. Podczas koncertu wystąpiła również solistka Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie mezzosopranistka Anna Lubańska z pianistą Tomaszem Betką. Gościem honorowym uroczystości był mąż Ireny Jarockiej Pan Michał Sobolewski, założyciel Fundacji im. Ireny Jarockiej. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Doda, Lidia Kopania, Ela Romanowska, Alicja Majewski, Karolina Szostak, Sylwia Juszczak- Arnesen, Marta Wiśniewska, Paulina Holtz,Anna Popek Bożena Dykiel, Anna Iberszer, Kalina Hlimi-Pawlukiewicz. Alles był sponsorem tego wydarzenia!   
 • III Polish Businesswoman Congress 2015

  2015-05-04 09:55:46

  W dniach 10-11 kwietnia 2015 roku w warszawskim Hotelu Gromada Lotnisko odbyła się kolejna edycja niezwykłego wydarzenia, jakim był III Polish Businesswoman Congress 2015, zorganizowany przez magazyn „Businesswoman & life”. Kongres, który został przygotowany specjalnie dla przedsiębiorczych kobiet, rozpoczął się od wirtuozyjnej gry na skrzypcach elektrycznych w wykonaniu Magdaleny Szymańskiej, natomiast wydarzenie uroczyście otworzyła Magdalena Ogórek. Alles też tam był! Małgorzata Nowakowska, regionalny koordynator ds. promocji marki ALLES, wygłosiła prelekcję pt. „MODA zaczyna się od BIELIZNY”, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczestniczek kongresu.