Menu

Aktualności

 • VIII Charytatywny Bal Czerwonej Róży

  2016-06-13 10:17:16

  23 kwietnia 2016 odbył się VIII Charytatywny Bal Czerwonej Róży - cykliczna impreza charytatywna, którą organizuje poseł Agnieszka Hanajczyk wraz z przyjaciółmi. Ideą balu jest pozyskanie od ludzi dobrej woli przedmiotów, bądź karnetów na usługi, które następnie w trakcie uroczystości są licytowane na aukcji. Bal co roku gromadzi blisko 250 osób. W tym roku udało się zebrać 150 000 zł! Nie mogło tam zabraknąć Pani Alicji, która przekazała na licytację upominki od Alles.   
 • Pokaz bielizny w Hotelu Andel’s w Łodzi

  2016-06-13 10:39:58

  24 kwietnia 2016 w łódzkim Hotelu Andel’s odbył się pokaz bielizny Alles. Każdy z uczestników imprezy otrzymał od Alles specjalne upominki: kupon rabatowy w kształcie gorsetu do wykorzystania w naszym Salonie w Manufakturze, katalog z najnowszą kolekcją oraz miarkę. fot. Przemek Pączkowski www.paczkowscy.pl   
 • Kongres Kobiet w Warszawie na Torwarze

  2016-06-13 10:45:34

  13 i 14 maja 2016 nasza firma obecna była na Kongresie Kobiet, który odbył się w Warszawie na Torwarze. Była to już VIII edycja kongresu, który w tym roku odbył się pod hasłem „PO JASNEJ STRONIE MOCY, RÓWNOŚĆ, AKTYWNOŚĆ, DEMOKRACJA”. Na stoisku prezentowaliśmy najpiękniejsze wyroby oraz zapraszaliśmy uczestniczki kongresu do odwiedzenia naszych salonów i zapoznania się z ofertą. Panie, które zostawiły nam swoje dane otrzymały drobny upominek od Alles. Dziękujemy za zdjęcia Organizatorom Kongresu Kobiet.   
 • Wybory Miss Polonia Studentek Łodzi 2016

  2016-06-13 10:49:40

  W sobotę 21 maja w ASP w Łodzi odbyły się Wybory Miss Polonia Studentek Łodzi 2016. Ponieważ kochamy piękno, nie mogło nas tam zabraknąć. Dla zwyciężczyń Alles ufundował vouchery na bieliznę, dla publiczności piękne pocztówki (z rabatem na zakupy), zapraszające do odwiedzenia Salonu Alles w Manufakturze. Fot. Filip Mazurkiewicz.   
 • Łódzki Rajd Przedsiębiorcy

  2016-06-30 08:24:43

  11 czerwca 2016 odbył się kolejny już Łódzki Rajd Przedsiębiorców organizowany przez Łódzką Izbę Przemysłowo- Handlową, której nasza firma jest członkiem. Najważniejszym celem Rajdu Przedsiębiorców jest gromadzenie środków na rzecz Fundacji GAJUSZ, prowadzącej hospicja domowe i stacjonarne dla dzieci. Rajd miał charakter przejazdu wg opisu trasy, podczas którego załogi biorą udział w różnych konkurencjach. Tegoroczny rajd był okazją do fantastycznej, niecodziennej przygody, którą długo się pamięta, nawiązania ciekawych kontaktów wewnątrz środowiska biznesowego, podzielenia się swoimi doświadczeniami, miłego, aktywnego spędzenia czasu, zdobycia nagród i pucharów ufundowanych przez włodarzy Łodzi i województwa ale przede wszystkim do wspólnego włączenia się w działania charytatywne na rzecz dzieci! W tym roku siedziba Alle była jednym z punktów kontrolnych, gdzie można było zdobyć punkty oraz dowiedzieć się nieco więcej o działalności naszej firmy. Naszą firmę odwiedziło 68 załóg. Prawie 300 osób zmierzyło się z rzutem piłką do kosza. Całemu wydarzeniu towarzyszyła niepoliczalna dawka endorfin uśmiechu i dobrej zabawy. Podczas rajdu naszą firmę reprezentowała wyjątkowa drużyna gotowa zmierzyć się z każdym wyzwaniem. Pani Beata Wojciechowska Dyrektor ds. Kreacji i Marketingu oraz Pan Jarosław Wojciechowski- Dyrektor Generalny dali z siebie wszystko!   
 • Gala Prestiżowy Produkt Roku

  2016-06-30 08:26:08

  17 czerwca 2016 w ekskluzywnych wnętrzach warszawskiego hotelu Mercure Grand odbyła się gala plebiscytu Prestiżowy Produkt Roku 2016, organizowanego przez redakcję magazynu Law Business Quality. Plebiscyt miał na celu wyróżnienie firm, które rozwijają się dynamicznie nie tylko w sferze finansowej, ale przede wszystkim, kojarzą się z prestiżem, elegancją, klasą oraz wysoką jakością produktów. W gronie wszystkich nagrodzonych nie mogło zabraknąć firmy Alles. Spośród 64 firm biorących udział w plebiscycie, jury wyłoniło najlepszych. Nasze Salony Firmowe zdobyły uznanie komisji zdobywając statuetkę Prestiżowy Produkt Roku 2016. Bardzo serdecznie dziękujemy.   
 • Samochód Roku Playboya 2016

  2016-06-30 08:28:03

  Tam gdzie piękne kobiety i luksusowe samochody nie mogło zabraknąć przepięknej bielizny! 20 czerwca 2016 roku byliśmy obecni podczas gali “Samochód Roku Playboya 2016”. Event odbył się w ogrodach Pałacu Zamoyskich. Podczas gali wszyscy zebrani goście mogli podziwiać nagrodzone samochody. Dla nas jednak nie to było najważniejszym punktem wieczoru. Wszyscy czekaliśmy na godzinę 22:00, bo właśnie wtedy piękne kobiety prezentowały bieliznę Alles. Pokaz cieszył się ogromnym zainteresowaniem, ale nic dziwnego, skoro jego reżyserią zajęła się Kasia Sokołowska, znana jurorka z programu Top Model. Klimat pokazu był bajeczny. Piękne modelki i ekskluzywna bielizna Alles to połączenie idealne. Podczas gali mieliśmy również stoisko, które idealnie wpisywało się w klimat ogrodu Pałacu Zamoyskich. Na środku klimatycznej altany znajdowała się drewniana huśtawka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród gości gali. Nasze stoisko odwiedziła między innymi znana restauratorka Magda Gessler, aktorka z serialu “Pierwsza Miłość” Urszula Dębska, projektant Dawid Woliński oraz blogerka modowa Macademian Girl.   
 • Wybory Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2016

  2016-06-30 08:39:11

  23 czerwca na scenie na rynku Manufaktury w Łodzi odbyła gala finałowa 11. edycji konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2016. Nie mogło nas tam zabraknąć. Finalistki zaprezentowały się na wybiegu w bieliźnie Alles. fot. Filip Mazurkiewicz / IGO-ART www.misspolonialodzkie.pl